אודותינו

עורך דין ליאור כספי א.ל.ו משרד עורכי דין - אודות המשרד .

מי אנחנו ? & מה העבודה שלנו בעצם ?

עורך דין ליאור כספי א.ל.ו משרד עורכי דין בעצם מתמחה בייצוג ליווי וניהול משפטי במגוון רחב של תחומים, עם צוות עורכי הדין המנוסה של המשרד עם ניסיון רב שנים של מעל 15 שנה בניהול תיקים מורכבים בנושאי:
דיני משפחהדיני מיסיםחדלות פרעוןהדין הפליליליווי חברות וארגונים .
ביחד איתנו תוכל לצאת לדרך כלכלית חדשה!

ליאור כספי - עורך דין

"עורך דין ליאור כספי א.ל.ו משרד עורכי דין עם עשרות הצלחות בניהול תיקים מורכבים ולקוחות מרוצים"

נעים להכיר, אני עורך דין ליאור כספי א.ל.ו משרד עורכי דין כבר מעל ל15 שנים .
אני עורך דין ומגשר בתחום דיני המשפחה(הליכי גירושים,הסכם ממון), עורך דין מתמחה בנושא דיני מיסים וייצוג מול רשויות החוק,עורך דין מנוסה וחריף בדין הפלילי, ובין היתר מתמחה בליווי חברות וארגונים בתהליכי מיזוג/ופירוק חברההליך פשיטת רגלקבלת צו הפטר ועוד מגוון רחב של שירותים עם אין ספור הצלחות ולקוחות מאושרים, אשמח לעמוד לשירותך בצורה המקצועית ביותר תוך שמירה על האינטרס שלך עם כמה שפחות נזקים .

באמצעות צוות עורכי הדין של המשרד שלנו, נייעץ לך בצורה המקצועית ביותר, שיחת ייעוץ כמובן ללא עלות וללא שום התחייבות ובמידת הצורך נייצג אותך בבית המשפט תוך שמירה על האינטרס האישי שלךבקפדניותבתכיפות ונלך איתך יד ביד לאורך כל התהליך.

שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות !

על מנת שנוכל להבין אותך בצורה הטובה ביותר ולהגיע לפגישה מוכנים כמה שרק אפשר, אנו מציעים שיחת ייעוץ ראשונית ישר עם עורך הדין ליאור כספי, במענה האנושי שזמין 24/7 במידת הצורך במספר הטלפון הבא:

074-7121212

למה לבחור בנו

הנה מספר דגשים למה לבחור בנו לייצג אותך !

BEST-CASE-STRATEGY-Icon

קריאת התיק שלך

נעבור על כל המסמכים שלך, נקרא כל שורה, כל פרט, ונמצא את הדרך הנכונה ביותר לעזור לך עם כמה שפחות נזקים בדרך .

REVIEW-YOUR-CASE-DOCUMENTS-Icon

גיבוש אסטרטגיה מנצחת

לאחר שקראנו את כל התיק והמסמכים שלך נגבש ביחד איתך את האסטרטגיה המנצחת, כזאת שתוציא אותך מהבוץ בו אתה נמצא עם כמה שפחות סיכונים ונזקים בדרך !

FIGHT-FOR-JUSTICE-Icon

נלחם עבורך !

לאחר שהבנו את המקרה וגיבשנו אסטרטגיה מנצחת, נלווה אותך ונייצג אותך בבית המשפט בצורה תקיפה, רצינית, תוך שמירה על האינטרס האישי שלך לאורך כל הדרך !

אנו מתמחים במגוון רחב של שירותים:

דיני משפחה(הסכמי גירושין, הסכמי ממון, ניהול הליכי משמורת), דיני מיסים וייצוג מול רשויות החוק הנוקשות,ליווי וייצוג חברות וארגונים בהליכי מיזוג/פירוק,קבלת צו הפטר,ניהול הליך פשיטת רגל,חדלות פרעון,הדין הפלילי .

ייעוץ משפטי ברמה גבוהה

ניתן לקבל ייעוץ משפטי במשרדנו הנמצא בתל אביב ברח' איסרליש 22, ייעוץ משפטי מוסמך ברמה גבוהה .

מעוניין בשיחת ייעוץ עם עורך דין ליאור כספי ללא עלות ?